Kierowca kat. B+C - pomocnik montera zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych

Zakład Instalacji Sanitarnych i Budownictwa Drogowego Zbigniew Świerkot

51-127 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma z branży renowacji zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych zatrudni osobę na stanowisko kierowca kat. B+C - pomocnik montera zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych.
Oczekiwania:
- prawo jazdy kat. B+C (mile widziane prawo jazdy kat. E);
- karta kierowcy wraz ze świadectwem kwalifikacji;
- dyspozycyjność do pracy na terenie Wrocławia oraz w delegacjach;

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Zapraszamy do kontaktu.

Prezentacja firmy

Firma wykonawcza zajmująca się renowacją rurociągów wodno-kanaliz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie