Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Kierowca kat. B

Miejsce pracy: Świdnik

Dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej, w związku z rozwojem struktur poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Dostarczanie towaru do Klientów na wyznaczonych trasach, głownie w ramach województwa  lubelskiego
  • Współpraca z Przedstawicielem Handlowym oraz Biurem Obsługi Klienta (odbiór zleceń),
  • Udzielanie Klientom informacji dotyczących dostępności produktów (w miarę potrzeb).

Oferujemy:

  • Możliwość podjęcia stabilnego zatrudnienia po okresie próbnym,
  • Umowę o pracę, zatrudnienie w pełnym etacie,
  • Stałe wynagrodzenie i dodatkowe premie w zależności od osiąganych wyników i zrealizowanych zleceń,
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy).

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy – minimum rok,
  • Czynne prawo jazdy kat. B (mile widziana również kat.C),
  • Gotowość podjęcia pracy w firmie zlokalizowanej na terenie Świdnika,
  • Gotowość do rozpoczynania pracy w godzinach porannych.
  • Aktualna książeczka Sanepid

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby  prosimy  o przesłanie CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.