Opis stanowiska pracy

Kierowca kat. B
Miejsce pracy: Katowice -Sosnowiec

Obowiązki:przewóz ładunków (palet) do 3,5 T (dostawa do Klientów)
Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywana pracą;
Dokładne i terminowe rozliczanie przesyłek pobranych do doręczenia;
Budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów.

Wymagania:

min. roczne doświadczenie w kierowaniu pojazdem dostawczym;
czynne prawo jazdy kat. B (min. 3 lata);
dyspozycyjność;
komunikatywność;
odpowiedzialność.
niekaralność
Umiejętność szybkiego rozeznania się w topografii miasta

Oferuje:
stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
atrakcyjny i jasny system wynagradzania

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą specjalizującą się w przeprowadzkach, począwszy od... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 100PLN - 2 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców