Kierowca kat B w transporcie międzynarodowym

Dotragno

Gniezno, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma transportowa z Gniezna poszukuje kandytatów na stanowisko :

KIEROWCA KAT. B

Wymagania:
•- Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
•- Gotowość do pracy w systemie 3/1 lub 4/1
•- Podstawowa znajomość języka niemieckiego i angielskiego
•- Zaangażowanie, uczciwość i zaradność
•- Umiejętność prowadzenia dokumentacji transportowej związanej z pracą kierowcy
•- Niekaralność
•- Umiejętność zabezpieczania przewożonego ładunku
•- Miejsce zamieszkania Gniezno lub Poznań

Oferujemy:
•- Uczciwe wynagrodzenie
•- Umowę o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia
•- Możliwość zlecenia dodatkowych obowiązków nie związanych z pracą kierowcy w czasie wolnym za wynagrodzenie.

Proszę o przesyłanie CV jedynie kandydatów spełniających wymagania.Na rozmowę kwalifikacyjną zapraszam w pierwszej kolejności kandydatów, którzy wyślą życiorys jako pierwsi.

Prezentacja firmy

Firma transportowa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
1 miesiąc
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców