kierowca kat. B-transport międzynarodowy

Technotop

Piaseczno, 05-500, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Transportowa poszukuje kierowców z kat. B w transporcie międzynarodowym do przewozu rzeczy autem do 3,5t. Praca w systemie dogodnym dla pracownika 3 lub 4 tygodnie pracy na tydzień wolnego.

Oferujemy:

- nowoczesny tabor

- atrakcyjne wynagrodzenie

Od kandydatów oczekujemy:

- prawo jazdy kat. B

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- samodzielność,

- mile widziana znajomość języka angielskiego/rosyjskiego/niemieckiego

- niekaralność,

- umiejętność prawidłowego wypełniania dokumentów transportowych,

- dbałość o pojazd, towar i dokumentację transportową,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV).

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Prezentacja firmy

TECHNOTOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców