Kierowca kat. B / pracownik porządkowy

GP People Sp. z o.o.

Swarzędz k. Poznania, wielkopolskie

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów zarządzania personelem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się również z pracownikami, wspierając ich na każdym etapie drogi zawodowej. Liczne nagrody, których jesteśmy dumnymi posiadaczami, świadczą o naszym profesjonalizmie i pasji, z jaką oddajemy się pracy w HR.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Swarzędz k. Poznania

Opis stanowiska:

  • nadzorowanie pracy pracownika porządkowego
  • rozliczanie pracownika z wykonanych zadań
  • prowadzenie samochodu osobowego
  • wykonywanie czynności porządkowych np. czyszczenie błotochronów, opróżnianie koszy na śmieci, zamiatanie na przystankach, torowiskach, terenach zielonych

Oczekujemy:

  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość topografii Poznania
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie na stanowisku związanym z nadzorowaniem pracowników mile widziane

Nasz Klient oferuje:

  • stawkę 12 zł na rękę/h
  • pracę w systemie III zmianowym
  • umowę zlecenie z ZUSem
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym