Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world's leading provider of HR solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2018, work through Adecco Poland found nearly 52 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Kierowca-Fotograf

Miejsce pracy: Sosnowiec

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2007 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 34 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy (nr 364), Agencją Doradztwa Personalnego (nr 364) oraz Agencją Pracy Tymczasowej (nr 364).

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Opis stanowiska:

• Podróżowanie samochodem wg zaplanowanej wcześniej trasy (ok. 7h jazdy dziennie)
• Efektywna organizacja trasy na wyznaczonym terenie
• Montaż i demontaż odpowiednich urządzeń w samochodzie
• Codzienne i cotygodniowe raportowanie aktywności

Oferujemy:

• Udział w ciekawym, międzynarodowym projekcie
• Szkolenie wdrożeniowe
• Umowę o pracę tymczasową
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Samochód (wyłącznie do celów służbowych)

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

• Prawo jazdy czynne od min. 2 lat
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Mile widziane doświadczenie w pracy jako kierowca
• Sprawność i dobra kondycja fizyczna, brak lęku wysokości
• Umiejętność obsługi komputera
• Bardzo dobra orientacja w terenie
• Podstawowa wiedza i umiejętności z zakresu mechaniki samochodowej
• Elastyczność, samodzielność, zaradność
• Poczucie odpowiedzialności, uczciwość, rzetelność

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie cv w j.polskim i angielskim.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.