kierowca cysterny w transporcie międzynarodowym

Alpinus Chemia Sp. z o.o.

86-050 Solec Kujawski, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma Alpinus Chemia Sp. z o. o. poszukuje kandydata na stanowisko: kierowca cysterny w transporcie międzynarodowym
Zatrudnimy pracownika na stanowisko: kierowca nowego zestawu Volvo z cysterną. Zapewniamy umowę o pracę oraz bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych placówkach. Ze swojej strony oferujemy stałe wynagrodzenie za pracę oraz diety pracownicze. Pragniemy zaznaczyć, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Do obowiązków kierowcy będzie należało:

kierowanie zestawem z cysterną
transport substancji chemicznych
obsługa cysterny
dbałości o narzędzia pracy

Wymagania wobec kandydatów:

prawo jazdy C+E
uprawnienia ADR + cysterny
świadectwo kwalifikacji zawodowej
aktualne orzeczenie lekarskie i psychologiczne
karta kierowcy
minimalnie 3 letnie doświadczenie w pracy kierowcy zestawów z cysterną w kierunkach międzynarodowych
Ze swej strony oferujemy:
stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
atrakcyjne warunki zatrudnienia
niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy – nowy zestaw z cysterną!!
możliwość doskonalenia swoich umiejętności zawodowych
Kontakt telefoniczny: Rafał Szabelski 734 189 952

Prezentacja firmy

Alpinus Chemia to firma działająca w trzech segmentach rynku. To ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
10 lat
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców