Kierowca cysterny spożywczej C+E

STANDO Logistics sp. z o. o.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

W Stando od 20 lat specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze logistyki i w transporcie płynnych produktów spożywczych. Cysterny spożywcze to nasza pasja i wiemy o nich naprawdę wiele! Codziennie wspieramy naszych partnerów w zakresie transportu i logistyki dając im pewność i poczucie bezpieczeństwa, że ich towary dotrą na czas zgodnie ze zleceniem.

W Stando praca oznacza pasję. Jesteśmy tu po to, aby dzielić się naszym know-how i z pełnym zaangażowaniem podejmować nawet najtrudniejsze wyzwania.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko :

Miejsce pracy: Częstochowa, Jagiellońska 1/104

ZADANIA:

  • Transport po UE cysterną spożywczą
  • Praca w pojedynczej obsadzie w systemie 2/1 lub zjazdy na 66h do kraju

OCZEKUJEMY:

  • Karty kierowcy
  • Książeczki Sanepidu i badania wysokościowe pow. 3 m
  • Prawa jazdy kat. C+E z kodem 95
  • Doświadczenia min. 1 rok jazdy po Europie
  • Podstawowego poziomu języka niemieckiego lub angielskiego

OFERUJEMY:

  • Przejrzyste warunki pracy i płacy
  • Uczciwe zarobki
  • Umowę o pracę bezpośrednio ze Stando
  • Nowy ciągnik siodłowy DAF

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie firmy transportowej Stando oraz Stando Logistics oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

Prezentacja firmy

W Stando Od 20 lat specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze lo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne