Kierowca C+E- transport krajowy

Adecco Poland Sp. z o.o.

Strzelce Opolskie, opolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy (pierwsza umowa na okres 33 miesięcy, druga od razu na czas nieokreślony)
  • narzędzia pracy: telefon służbowy
  • nagroda miesięczna - przysługuje po 4 miesiącu w wysokości 10% wynagrodzenia brutto
  • nagrody roczne
  • nagrody wynikowe
  • SYSTEM POLECEŃ - 500 ZŁ BRUTTO ZA POLECENIE PRACOWNIKA
  • dostęp do stołówki, siłowni
  • możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia
  • program mentor
  • FESTYNY, IMPREZY INTEGRACYJNE DLA PRACOWNIKÓW
  • Bonus relokacyjny

Oferta pracy stałej

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E
  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych
  • uprawnienia HDS- mile widziane
  • kurs na przewóz rzeczy i osób

Zadania:

  • załadunek i rozładunek samochodu
  • przywóz surowca (drewna) i płyt/ paneli do zakładu zgodnie z dyspozycją transportową
  • dbanie o stan techniczny pojazdu i naczepy
  • prowadzenie książki eksploatacji pojazdu
  • transport na terenie Polski- wyjazd w poniedziałek, powrót w piątek- wolne weekendy

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV za pomocą opcji "Aplikuj", lub o sms pod numerem: 723 193 114 o treści "Kierowca"

Numer referencyjny: KROKIER/05/19/AS/KTW
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.