KIEROWCA CIĘŻARÓWKI PRZY BUDOWIE DRÓG W BELGII

Work Service Express

Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Belgia

Agencja pracy Work Express Sp. Zoo (Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 1116), dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA CIĘŻARÓWKI W BELGII

Miejsce Pracy: Belgia

Opis stanowiska pracy:
• Praca jako kierowca ciężarówki przy remontach drogowych

Wymagania:
• Doświadczenie jako kierowca ciężarówki załadowanej materiałami typu: ziemia, asfalt
• Prawo jazdy kategorii: C E
• Znajomość języka angielskiego lub francuskiego lub holenderskiego w stopniu dobrym
• Mile widziany własny samochód

Oferujemy:
• UMOWA O PRACĘ TYMCZASOWĄ
• ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE 13.45 €/h brutto, ok. 1750 € netto za miesiąc
• SKŁADKI DO ZUS OD 4055 ZŁ BRUTTO
• Zakwaterowanie
• Dokument A1 / karta EKUZ
• Stabilne miejsce pracy
• Opiekę polskiego koordynatora

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.