KIEROWCA CE

GAL

Żyrardów, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Rodzinna firma transportowa zatrudni kierowcę z prawem jazdy kat.C+E w ruchu międzynarodowym po krajach unijnych. Główne kierunki to Niemcy, Belgia, Holandia i Wielka Brytania.
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z pełnymi świadczeniami.
Jesteśmy partnerem holenderskiego operatora logistycznego i jeździmy z jego naczepami. Pracujemy z poszanowaniem czasu pracy kierowcy oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Oferujemy stałą pracą z atrakcyjnym i terminowym wynagrodzeniem (PODSTAWA + DIETY).
Oferujemy pracę w niedużej firmie w miłej atmosferze.
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie.

Prezentacja firmy

Rodzinna firma transportowa

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców