Opis stanowiska pracy

Polska firma Tralis Sp. j. z siedzibą w Warszawie poszukuje kierowcy międzynarodowego kat. C+E.
Miejsce pracy: Europa zachodnia (Niemcy, Austria, Włochy)

Opis stanowiska pracy:

Praca wykonywana w załogach jednoosobowych w charakterze kierowcy kat. C+E. System pracy 3 tygodnie w trasie 1 tydzień wolne.

Od kandydatów oczekujemy:

-Doświadczenia na podobnym stanowisku,
-Ważnego prawa jazdy kategorii C+E,
-Rzetelnego wykonywania poleceń służbowych
Oferujemy:

-Ciągłość umowy,
-Terminowe płatności
-Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
-Pracę w miłej atmosferze i na jasno określonych zasadach,
-Atrakcyjny, motywacyjny system wynagrodzeń

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem pracy prosimy o przesłanie CV.

Prezentacja firmy

Firma zajmująca się transportem międzynarodowym.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców