OTTO Work Force OTTO Work Force

Kierowca C+E

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: OPOLE

Kierowca międzynarodowy kat. C + E
Nr ref. KB/C+E/03/2015/IP
Rejon: cała Europa

Opis stanowiska pracy:
- Kierowca międzynarodowy kat. C+E

Oferujemy:
- Atrakcyjne warunki finansowe (wysoka podstawa + premie +diety)
- Nowoczesny park samochodowy
- Gruntowne 2 tygodniowe szkolenie w siedzibie firmy (częściowo w Polsce,
częściowo w Holandii na koszt pracodawcy + wynagrodzenie),
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Czas pracy: 3 tygodnie w trasie - 1 tydzień wolnego lub 4 tygodnie w trasie i 1
tydzień wolnego

Wymagania:
- Prawo jazdy kategorii C+E
- Karta kierowcy
- Kurs na przewóz rzeczy
- Chęć i motywacja do pracy
- Doświadczenie mile widziane
- Praca nie wymaga znajomości języków obcych (dyspozytorami są Polacy)

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.