Bresland Sp. z o.o. - KRAZ nr 8400
Bresland Sp. z o.o. to Agencja Pośrednictwa Pracy z ponad sześcioletnim stażem. Swoje działania ukierunkowaliśmy na niemiecki rynek spedycyjno-transportowy oraz polskich kierowców zawodowych, którzy szukają pracy za granicą. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwala nam sprostać wymaganiom firm transportowych na terenie Niemiec i jednocześnie spełnić oczekiwania kierowców.

Zaufało nam tysiące pracowników i setki pracodawców. Dbamy nie tylko o nawiązanie współpracy między stronami, ale również czuwamy nad jej przebiegiem i wspieramy komunikację kierowcy z przedsiębiorstwem, w którym podjął pracę. Negocjujemy najlepsze warunki w niemieckich firmach transportowych, dzięki czemu proponujemy najlepsze oferty dla kierowców C+E. Jesteśmy jedyną na rynku agencją, która skupia się na kierowcach zawodowych.

Kierowca C+E

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Kolonii

Nr Ref.: 355/53/BDF

Opis stanowiska

  • Międzynarodowe trasy (Francja i sąsiadujące państwa)
  • Praca na BDF
  • Towar- drobnica, farby, lakiery
  • Zmiany nocne

Wymagania

  • Prawo jazdy C+E
  • Uprawnienia ADR
  • Doświadczenie zawodowe
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto miesięcznie: 2100€
  • Diety: 12€, 24€
  • Dodatek zagraniczny: 25€/dzień
  • Umowa na czas nieokreślony
  • Możliwość pracy w systemie 3/1 lub 4/1
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
"Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, w tym udostępnienie tych danych podmiotom trzecim – pracodawcom zagranicznym, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu aktualnej rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (t.j. z dnia 25 listopada 2015 r., Dz. U. z 2015 r. poz. 2135). Zostałem poinformowany iż: administratorem moich danych osobowych jest Bresland Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, moje dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, posiadam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, dane osobowe podaję dobrowolnie, jednak podanie danych kontaktowych i danych związanych bezpośrednio z procesem rekrutacji (wymagane uprawnienia, wymagane doświadczenie oraz umiejętności) jest niezbędne, celem uwzględnienia mojej osoby w tym procesie."