Opis stanowiska pracy

Firma Zero-Maxx GmbH z siedzibą w Essenbach, Bawaria zatrudnia kierowców samochodów cieżarowych z całej Europy.

Obecnie poszukujemy doświadczonych kierowców kat. C+E do obsługi transportu na trasach liniowych,

krajowych oraz międzynarodowych.

Kierowca C+E

Miejsce pracy: Bawaria

Region: Niemcy

Opis stanowisk:

• Obsługa transportu regularnego na trasach krótkich od poniedziałku do piątku (+ możliwe 2 soboty pracujące w miesiącu) – j. niemiecki nie jest wymagany

• Obsługa transportu na trasach długich i międzynarodowych z j. niemieckim

Wymagania

Wymagania:
• Prawo jazdy kat. C+E
• Minimum 1,5 roczne doświadczenie w prowadzeniu samochodów ciężarowych
• Elektroniczna karta kierowcy, świadectwo kwalifikacji kierowcy, wpis G95
• Własny samochód osobowy
• Punktualność, dyspozycyjność, odpowiedzialność
• uprawnienia ADR oraz znajomość języka niemieckiego – w zależności od stanowiska

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w niemieckiej firmie z perspektywami
• Atrakcyjne i regularnie wypłacane wynagrodzenie
• Niemiecką umowę o pracę
• Kompletne ubezpieczenie
• Organizację zakwaterowania w poblizu miejsca pracy
• Wszelkie świadczenia przysługujące osobom zatrudnionym na terenie Niemiec, m.in. Kindergeld - 180€/dziecko
• Gwarantowany dodatek swiąteczny Weihnachtsgeld 150€ i dodatek urlopowy Urlaubsgeld 150€
• Podwyżka wynagrodzenia po okresie próbnym

Prezentacja firmy

Zero-Maxx GmbH Personalservice z siedzibą w Essenbach - Bawaria,<... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców