Opis stanowiska pracy

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:
• Przewóz materiałów (złomu i wyrobów stalowych) samochodem ciężarowym,
• Transport krajowy dalekobieżny do Klienta z oddziału w Legnicy,

Od Kandydatów oczekujemy:
• Doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowcy,
• Prawo jazdy kat. C + E,
• Znajomość topografii Polski,
• Mile widziane uprawnienia do obsługi HDS,
• Mile widziane uprawnienia do obsługi żurawi samojezdnych typu Fuchs.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa + premia,
• Wdrożenie do pracy,
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w stabilnej i renomowanej firmie,
• Pracę od zaraz,
• Pracę w godzinach 7:30 – 15:30.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive