Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • terminowość wypłat wynagrodzeń,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny)

Wymagania:

  • prawo jazdy C+E
  • ważność dokumentów (karta kierowcy, dowód osobisty, prawo jazdy, badania lekarskie)
  • uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane)
  • świadectwo niekaralności
  • min. 1-letnie doświadczenie w kierowaniu ciągnikiem z naczepą
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność, sumienność i dokładność

Prezentacja firmy

STALKO sp. j. należy do solidnych i wiarygodnych Firm spedycyjno-transpo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców