Opis stanowiska pracy

Kierowca CE Stała praca, oferty do wyboru

Firma Route66Logistics zatrudnia doświadczonych kierowców zawodowych, którzy posiadają prawo jazdy kategorii C+E. Nasza firma posiada wiele różnych ofert pracy, co zwiększa szanse, że wśród nich jest taka, która będzie Tobie odpowiadała. Baza klientów Route66Logistics obejmuje firmy na terenie całej Holandii, co jest duzym plusem jeżeli mieszkasz już tutaj na stale bądź posiadasz własne zakwaterowanie.

Oferujemy prace zarówno na trasach narodowych jak i międzynarodowych, w systemie jak i w trybie stałym – od ‘firanki’ do ‘cysterny’. Możliwości jest wiele, więc postaw pierwszy krok, i rozpocznij nową karierę z nami!

Zanim wyślesz nam swoje CV, sprawdź czy spełniasz poniższe wymagania;
-Rozmawiasz komunikatywnie po Angielsku, Niemiecku lub Holendersku
-Posiadasz (choćby krótkie) doświadczenie jako kierowca C+E
-Posiadasz aktualny wpis kodu95 lub ‘Drivers Qualification Card’
-Posiadasz cyfrową kartę kierowcy
-Posiadasz samochód, którym możesz dojeżdżać do miejsca pracy
-Jesteś uczciwym, lojalnym i odpowiedzialnym pracownikiem.

Jeśli tak, to zapraszamy do współpracy;
-Przedstawimy Ci wyłącznie oferty spełniające Twoje oczekiwania
-W zależności od oferty otrzymasz wynagrodzenie według Holenderskich norm
-Otrzymasz Holenderski kontrakt z Polskim tłumaczeniem
-Będziesz mógł skorzystać z firmowego ubezpieczenia oraz zakwaterowania
-Otrzymasz od nas świetną opiekę

A przede wszystkim to dbamy o miłą współpracę i dobre relacje z naszymi kierowcami.

Wyślij do nas komplet dokumentów:
Komplet dokumentów powinien zawierać:
Aktualne CV
Jeśli dostępne, to również ADR-y
Jeśli posiadasz, to równiez referencje

Route66Logistics

Prezentacja firmy

Route66Logistics zajmuje się pośrednictwem pracy w Holenderskim s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
45PLN - 60PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców