Opis stanowiska pracy

Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw branży TSL w południowej Polsce. Działając na rynku krajowym oraz zagranicznym przez ponad 34 lat, zdobyliśmy niezbędne doświadczenie i opracowaliśmy know-how, dzięki czemu jesteśmy obecni na najważniejszych rynkach europejskich i pełnimy na nich rolę aktywnego gracza. Specyfika dynamicznego rozwoju naszej spedycji wynika z nieustannego poszukiwania rozwiązań usprawniających procesy logistyczne. W portfolio naszych Klientów znajdują się zarówno przedsiębiorstwa średniej wielkości jak i duże międzynarodowe koncerny. Oczekiwania klientów zagranicznych i partnerów biznesowych z Polski są miernikiem wymagań wobec kwalifikacji zespołu pracowników.

W wyniku stałego, zrównoważonego rozwoju naszej floty poszukujemy osób na stanowisko:

KIEROWCA C+E (międzynarodowy lub krajowy).

Napisz do nas, jeśli:

  • posiadasz aktualne:

o prawo jazdy C+E;

o kartę kierowcy do tachografu cyfrowego;

o ważne zaświadczenie o niekaralności,

  • posiadasz doświadczenie (mile widziane) lub chęć nauki (mamy sprawdzoną ścieżkę rozwoju dla osób ubiegających się o stanowisko kierowcy, a nie posiadających doświadczenia).

Co gwarantujemy?

  • najwyższe zarobki w regionie i uczciwe warunki pracy;
  • nowoczesny, wysokiej jakości tabor,
  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym oraz międzynarodowym,
  • umowę o pracę,
  • pracę w pojedynczej obsadzie,
  • pracę na terenie UE, najczęściej Niemcy, Francja, Hiszpania,
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia i innych świadczeń należnych pracownikom,
  • pracę z zachowaniem dopuszczalnych norm czasu pracy kierowców,
  • szkolenie wstępne, oraz wprowadzenie w specyfikę przewozów realizowanych przez firmę.

Jeżeli jesteś obcokrajowcem, pisząc wiadomość, wspomnij do kiedy masz pozwolenie na pobyt (wiza, karta polaka, etc.).

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z największych firm transportowo - spedycyjnych dz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inne