KIEROWCA C+E w Transporcie Międzynarodowym

Heisterkamp Transport Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

KIEROWCA C+E w Międzynarodowym Transporcie Rzeczy

Oferujemy:
•możliwość zatrudnienia kierowców bez doświadczenia,
•terminowo wypłacane pensje,
•48 Euro ekwiwalentu za pobyt w podroży służbowej,
•zwrot za dojazd do bazy własnym środkiem transportu lub dojazd naszym busem,
•Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,
•odprowadzanie składek na Fundusz Emerytur Pomostowych,
•przeszkolenie z zakresu przewozu towarów niebezpiecznych (ADR),
•zatrudnienie na umowę o pracę,
•3 tygodnie pracy – 1 tydzień wolnego,
•trasy na terenie Unii Europejskiej.

Wymagania

•prawo jazdy kategorii C+E, kod 95,
•karta kierowcy,
•świadectwo kwalifikacji zawodowej/szkolenie okresowe kierowcy,
•aktualne orzeczenie psychologiczne,
•komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego mile widziana.

Prezentacja firmy

Przez lata Heisterkamp Transport rozwinął oryginalną koncepcję, k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców