Kierowca CE stałe kółka Śląsk - Francja - Śląsk

Trans-Zax Transport Międzynarodowy

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię kierowcę z kategorią prawa jazdy C+E oraz doświadczeniem w prowadzeniu zestawu ciągnik + naczepa. W chwili obecnej oferuję stałe kółka wyjazd Śląsk – Francja – Śląsk. Miejsce zamieszkania Dąbrowa Górnicza lub najbliższa okolica.
Dąbrowa Górnicza tel. kontaktowy 32 268-16-61, 697-057-508

Wymagania

Prawo jazdy kat C+E, karta kierowcy

Prezentacja firmy

Firma transportowo – spedycyjna TRANS – ZAX powstała w 1992 roku.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców