KIEROWCA C+E (PLANDEKA Z WÓZKIEM WIDŁOWYM, WINDA ROZLADOWCZA LUB KONTENERY BDF – do wyboru)

Top Trucker Jobs

Niemcy, Bremen, zagranica

Firma rekrutująca TOP TRUCKER JOBS poszukuje pracowników na stanowisko:

Od: Top Trucker Jobs
Miejsce pracy: Niemcy, Bremen

Opis stanowiska:

  • Transport towaru po terenie Niemiec, towar na paletach jak również na rolkontenerach. Transport między magazynami

Oferujemy :

  • niemiecką umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą na 1 rok
  • system pracy 3/1 (trzy tygodnie pracy (21 dni) / tydzień w domu)
  • wynagrodzenie 2150 euro netto wypłacane na czas
  • możliwość zmiany systemy dopasowanego do pracownika kierowcy

Oczekujemy:

  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego – warunek konieczny
  • mile widziane uprawnienia ADR (podstawowe)
  • doświadczenia w transporcie z plandeka z wózkiem widłowym lub windą rozładowczą
  • doświadczenie z kontenerami BDF

ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB WYSŁANIE CV.

BIURO GŁÓWNE HOLANDIA Tel (+31 88) 035 01 25

BIURO POLSKA Tel (+48 61) 3072500