Opis stanowiska pracy

- transport krajowy na terenie Norwegii trasa Oslo-Trondheim
- praca w systemie zmianowym - dwaj kierowcy
- umowa o pracę - kontrakt z norweskim Landbrukstjenester Nord Osterdal
- pracodawca zapewnia zakwaterowanie

Wymagania

- znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację
- prawo jazdy C + E
- preferowane osoby z międzynarodowym doświadczeniem w zawodzie kierowcy

Prezentacja firmy

Polska Grupa Franczyzowa sp z o.o. od kwietnia 2015 roku prowadzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
60 dni
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
28 500PLN - 28 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
zgdonie z regulaminem wynagordzenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców