Kierowca CE Niemcy plandeka, bez języka system 3/1

Job Service

55-330 Miękinia, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

POSZUKIWANY kierowca C+E

#AI/TJ/2021

kto?  KIEROWCA ZAWODOWY kat. C+E

gdzie?  NIEMCY, OKOLICE SIEGEN

Co oferujemy i gwarantujemy?

- zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej

- pracę w systemie 3/1

- ruch krajowy po Niemczech

- wysokie wynagrodzenie - około 2400 Euro NETTO za system 3/1

- pracę na naczepie typu plandeka

- dodatkowy urlop – 15 dni w skali roku

- zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy = umowa o pracę, ubezpieczenie społeczne, możliwość zdobycia niemieckiej emerytury, płaca ustalona na warunkach niemieckich, dodatki socjalne np. Kindergeld

- darmową pomoc w tłumaczeniu dokumentów i załatwianiu formalności związanych z zatrudnieniem

- zdalną pomoc i opiekę polskojęzycznego koordynatora przez cały czas trwania zatrudnienia

Czego wymagamy?

DOŚWIADCZENIE: pojazdy kat C+E z naczepą – wystarczy 1 rok

UPRAWNIENIA: prawo jazdy kat. C+E z kodem 95 + karta kierowcy

ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA: nie wymagana! wystarczy język polski!

DYSPOZYCYJNOŚĆ: od zaraz

Zainteresowany? Aplikuj!

Tel. 500 700 104

Pamiętaj proszę o załączeniu w treści maila lub swoim CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Job Service Mateusz Płaczek Sp. K. (numer KRAZ 24214)“

Więcej informacji dotyczących ochrony Twoich danych osobowych znajduje się na stronie internetowej

Prezentacja firmy

Job Service jest polską firmą pośredniczącą w zatrudnianiu pracow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców