Kierowca C+E – Niemcy – niemiecki podstawowy! Do 2800€ Wywrotka! Bez doświadczenia!

Bergermann

Niemcy Ochsenfurt, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy:  Ochsenfurt

OFERUJEMY:

• wynagrodzenie w wysokości 2800€ brutto bez systemu lub 2300€ brutto w systemie 3/1 +diety

• umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą w Niemczech

• nowoczesną flotę

• przestrzeganie czasu pracy kierowców

• podjęcie pracy od zaraz!

WYMAGANIA:

• podstawowa znajomość języka niemieckiego

• nie jest wymagane doświadczenie!

• prawo jazdy C+E, karta kierowcy

OPIS STANOWISKA:

• jazda Mercedesem z wywrotką

• przewóz materiałów typu gruz, ziemia, kamienie

• praca bez systemu (pn-pt) lub w systemie 3/1

• trasy dalekobieżne po Niemczech

WIĘCEJ INFORMACJI:

Osoby zainteresowane tą ofertą pracy proszone są o wysłanie CV.

Prezentacja firmy

BERGERMANN - specjalizujemy się w rekrutacji bezpośredniej pracow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie