Kierowca C+E na weekendy - ciąganie kontenerów: Piotrków Tryb. - Stryków

Jan Bińczyk

97-300 Piotrków Trybunalski, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma transportowa z Piotrkowa Trybunalskiego poszukuje kierowców (C+E) do krajowego transportu rzeczy. Oczekujemy od kandydatów rzetelności, uczciwości, dyspozycyjności, niekaralności oraz doświadczenia w transporcie międzynarodowym.

Jazda wyłącznie w weekendy. Praca polega na ciąganiu kontenerów z Piotrkowa Tryb. do terminalu w Strykowie i z powrotem.

Z naszej strony kierowcy mogą liczyć na kulturalną atmosferę pracy, komfortowe miejsce pracy (DAF XF 105.460) oraz atrakcyjne wynagrodzenie oparte na przejrzystych kryteriach.
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883".

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo świadczy usługi w zakresie krajowego i międzynar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców