Kierowca C+E Na Chłodnie Kraj

Trans-Bus

05-091 Ząbki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby ubiegającej się na stanowisko będzie:
1. Realizacja zleceń za pomocą pojazdu chłodnia;
2. Codzienna obsługa pojazdu;
3. Staranne, sumienne prowadzenie dokumentacji z wykonanych zadań;

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
1. Uprawnień do prowadzenia C.S. + Naczepa w tym karta kierowcy;
2. Książeczki do celów sanitarno epidemiologicznych
3. Dyspozycyjności (wyjazdu uzależnione od zleceń od 5 do 21 dni)
4. Dbania o powierzone mienie;
5. Odpowiedzialności;
6. Wysokiej kultury osobistej;
7. Zaangażowania w wykonywaną pracę;
8. Dodatkowym atutem będzie znajomość podstaw mechaniki i obsługi chłodni.

Prezentacja firmy

Na rynku transportowym istniejemy od 2006r. Specjalizujemy się gł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców