Opis stanowiska pracy

Zatrudnię kierowcę C+E

Oferujemy:
• jazdę zestawem (ciągnik+naczepa) pod spedycją po kraju
• jazdę tylko w tygodniu, weekendy wolne
• pracę w zdrowej atmosferze i na jasno określonych zasadach,
• terminowość w wypłacaniu wynagrodzenia

Wymagania

Oczekujemy od kandydatów:

• ważnego prawa jazdy kategorii C+E, karty kierowcy, ważnych badań lekarskich oraz psychotechnicznych,ważnego zaświadczenia o ukończeniu kursu na przewóz rzeczy
• doświadczenia w jeździe zestawem
• umiejętności wykonania drobnych napraw w drodze
• znajomości topografii kraju

Prezentacja firmy

W związku z rozszerzeniem profilu działalności przedsiębiorstwa o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 200PLN - 4 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców