Opis stanowiska pracy

Niemiecka firma poszukuje kierowców kat. C+E na terenie Niemiec oraz trasy międzynarodowe.

Kierowca samochodu ciężarowego C/C+E

Miejsce: Essen, Minden, Duisburg

Obowiazki:

- prowadzenie auta służbowego kat. C/podstawowa C+E

- w zależności od zlecenia załadunek / rozładunek samochodu

- opcjonalnie obsługa wózka widłowego

Wymagania:

- podstawowa lub komunikatywna znajomość j. niemieckiego w tym umiejętność czytania dokumentów przewozowych (sprawdzana telefonicznie lub osobiście we Wrocławiu)

- doświadczenie w pracy jako kierowca

- mile widziane uprawnienia na wózek widłowy,

- prawo jazdy kat. C, C+E z kodem 95

- ważna karta kierowcy

Oferta:

- umowa niemiecka na rok z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony, wszystkie świadczenia z tytułu wykonywanej pracy (składki odprowadzane w Niemczech)

- wynagordzenie min. 10 E/h, diety, plus dodatki do nadgodzin oraz za pracę w weekendy

- przewidywany czas pracy: 40-50h/tydzień

- miejsce pracy Essen, Minden lub Duisburg

- możliwość starania się o zasiłek na dziecko Kindergeld

- zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę

- opieka polskiego opiekuna

- możliwość rozliczenia podatku w Niemczech, zwrot podatku w zależności od klasy podatkowej

Opis stanowiska

  • Prowadzenie auta służbowego kat. C+E
  • W zależności od zlecenia załadunek / rozładunek samochodu
  • Opcjonalnie obsługa wózka widłowego

Oferujemy

Trasy krótkobieżne

  • Kierowca śmieciarki – 2.400 Euro brutto/miesięcznie
  • Kontener do wywozu gruzu/złomu + przyczepa –  2400 Euro brutto/miesięcznie
  • Wywrotka sattelkipper (piasek) – 2400 brutto
  • Kierowca do przewozu drobnych materiałów spożywczych/napoje  / ciągnik siodłowy – ADR + ewent. wózek widłowy– 2400 msc/brutto
  • Kierowca ciężarówki typu bramowiec - 2400 msc/brutto
  • Kierowca betoniarki - 2400 msc/brutto

Trasy międzynarodowe Niemcy - Francja:

  • Praca w podwójnej obsadzie z pracownikiem niemieckim / francuskim
  • Min. 2450 Euro netto/miesięcznie
  • konieczne doświadczenie z naczepą typu BDF

Prezentacja firmy

Niemiecka firma z branży transportowej

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka