Kierowca busa na trasach międzynarodowych

Wega Travel Sp. z o.o.

Legnica - Wiedeń, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię kierowcę do przewozu osób 9-cio osobowym busem - kategoria prawa jazdy B na trasach międzynarodowych.
Informacja od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 -12:00 na wskazany numer telefonu.
Wymagania: miejsce zamieszkania kierowcy w Legnicy lub w okolicy Legnicy do 10 km, doświadczenie, znajomość topografii Dolnego Śląska, umiejętność bezpiecznego prowadzenia auta w nocy, komunikatywność i chęć współpracy z ludźmi, wiek 25 - 45 lat, komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.
Informacja od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 -12:00 !!!

Prezentacja firmy

Firma Wega Travel działa na rynku przewozowym od 2003 roku. Nasze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne