Kierowca autobusu - Kat. D

Personalservices24

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Personalservices24 (Agencja Zatrudnienia nr rej. 9704), firma oferująca usługi w różnych obszarach, poszukuje obecnie: Kierowca autobusu - Kat. D

Opis zadań:

  • Przewozy – transport liniowy
  • Sprzedaż biletów
  • Kontrola pojazdu przed każdą podróżą
  • Dbanie o czystość pojazdów firmowych
  • Tankowanie
  • Wykonywanie poleceń służbowych

Wymagania:

  • Minimum dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
  • Prawo jazdy Kat. D
  • Doświadczenie jako kierowca autobusu
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Sumienność i motywacja do pracy

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Niemczech , praca zmianowa
  • Pomoc koordynatora projektu przy załatwieniu niezbędnych formalności oraz zakwaterowania
  • Atrakcyjne zarobki na poziomie 1800 EURO

Prezentacja firmy

PERSONALSERVICES24 (Agencja Zatrudnienia nr rej. 9704) oferuje ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców