Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 02/12/2016.

KFC Malta zatrudni pracowników

Poznań, ul. Maltańska 1, wielkopolskie

Amrest Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Oczekiwania:

· pogodne usposobienie

· zaangażowanie

· umiejętność pracy w zespole

· ukończone 18 lat

Nasza obietnica:

· możliwość rozwoju

· przyjazna atmosfera

· grafik dostosowany do Twoich potrzeb

Oferta skierowana również do osób niepełnosprawnych.

AmRest Sp. z o.o. jest największą niezależną firmą prowadzącą sieci restauracji w Europie... Środkowo-Wschodniej. Od prawie 20 lat Spółka rozwija portfolio wyśmienitych marek, liderów w swoich kategoriach, takich jak KFC, Pizza Hut, Burger King oraz Starbucks. Działamy w oparciu o franczyzę i współpracę typu joint venture. Od 2011 roku AmRest jest właścicielem marki La Tagliatella, która rozwijana jest zarówno przez restauracje będące własnością spółki, jak i działające na zasadzie franczyzy. Obecnie restauracje tego włoskiego konceptu możemy znaleźć w Hiszpanii, Francji, Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Chinach i Indiach. Od grudnia 2012 w wyniku nabycia większościowego pakietu udziałów w firmie Blue Horizon AmRest stał się również właścicielem dwóch doskonale prosperujących, chińskich marek: Blue Frog i KABB (łącznie 11 restauracji). Na główna siedzibę naszej firmy wybrano Wrocław, skąd zarządzamy prawie 700 restauracjami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants). Każdego dnia ponad 15.000 pracowników AmRest, poprzez naszą kulturę „WSZYSTKO JEST MOŻLIWE!” dostarcza wyborne smaki oraz wyjątkową obsługę po przystępnej cenie.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy:
do ustalenia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Przedział wynagrodzenia:
9,50 zł - 11,20 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Premie, dodatki:
system premiowy
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studentów