KFC Auchan Gdańsk - Zatrudnimy Pracowników Obsługi Klienta oraz Pracowników Kuchni

Amrest Sp. z o.o.

Gdańsk Auchan, ul. Szczęśliwa 3, 80-176, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik kuchni oraz Pracownik obsługi klienta.

Oferujemy pracę na pełny etat oraz mniejszy wymiar etatu. Stawka godzinowa od 10 zł. brutto.

Nasze oczekiwania:
• Ukończone 18 lat
• Aktualna książeczka sanepidowska
• Umiejętność pracy w zespole
• Sumienność, zaangażowanie, uczciwość
• Pozytywna energia, pogodne usposobienie :)
• Punktualność
• Wysoka kultura osobista

Nasza obietnica:
• praca w młodym, pełnym pozytywnej energii zespole
• przyjazna atmosfera
• szkolenia oraz możliwości rozwoju (także na stanowiska kierownicze)
• stabilna i pełna wyzwań praca w rozwijającej się firmie
• umowa o pracę
• szkolenie z instruktorem

OFERTA SKIEROWANA TAKŻE DO OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH!

Zapraszamy do składania aplikacji :)

Przyjmujemy osoby z dyspozycyjnością zarówno w tygodniu jak i w weekendy.

- praca w młodym, pełnym pozytywnej energii zespole
- przyjazna atmosfera
- szkolenia oraz możliwości rozwoju (także na stanowiska kierownicze)
- pełna wyzwań, stabilna praca
- umowa o pracę po 3 - miesięcznym szkoleniu
- elastyczny grafik, dostosowany do indywidualnych potrzeb

Wymagania

- Ukończone 18 lat

- Aktualna książeczka sanepidowska

- Umiejętność pracy w zespole

- Sumienność, zaangażowanie, uczciwość

- Pozytywna energia, pogodne usposobienie, aktywność i energia 

- Punktualność

- Wysoka kultura osobista

Prezentacja firmy

AmRest Sp. z o.o. jest największą niezależną firmą prowadzącą sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
Możliwość um. zlecenie oraz um. o pracę
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
10PLN - 14PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia