KEY ACCOUNT SPECIALIST - STAŻ

Cleapps Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma CLEAPPS jest innowacyjną organizacją specjalizującą się w tworzeniu, dostarczaniu i wdrażaniu aplikacji na platformy mobilne oraz systemy operacyjne. Dostarczamy aplikacje Web Enablement & Product Development odpowiadając na najnowsze technologiczne potrzeby rynku softwarowego. Obecnie poszukujemy stażystów do działu handlowego – czekamy na Twoją aplikację!
Zatrudnione osoby będą uczyć się sprzedaży w środowisku innowacji i najnowszych rozwiązań w oprogramowaniu, w firmie pracującej dla znanych marek takich jak merlin.pl, Audi czy 4Fun.tv.
Wymagania:
- motywacja do pracy i chęć zdobycia doświadczenia
- wysokie kompetencje interpersonalne
- samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
- znajomość j. angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym
- prawo jazdy kat. B mile widziane
- dyspozycyjność min. 30 godzin w tygodniu
- poszukujemy studentów ostatniego roku bądź niedawnych absolwentów
Oferujemy:
- 6-miesięczny staż płatny
- dużą szansę na zatrudnienie po okresie stażu – nastawiamy się na nawiązanie stałej współpracy
- dogodną lokalizację w centrum miasta
- możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie
- niezbędne narzędzia pracy
- wewnętrzne szkolenia sprzedażowe i sprzętowe
- wsparcie techniczne i merytoryczne w oparciu o bogatą ofertę produktową.
Wyślij swoje dokumenty już teraz!

Prezentacja firmy

Firma z branży IT

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż