Opis stanowiska pracy

Producent własnej marki odzieży z branży Lingerie poszukuje osoby na stanowisko Key Account Manager w sektorze B2B. Szukamy pewnej siebie, ambitnej, komunikatywnej osoby gotowej na wyzwania oraz rzetelnie wykonującej swoje obowiązki. Oferujemy ciekawą, pełną wyzwań pracę, dlatego też szukamy osoby sumiennej i otwartej na kontakty z klientami z całej Europy.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą należeć:
• utrzymywanie oraz dbanie o relacje z klientami firmy
• prowadzenie negocjacji handlowych, a także aktywne zdobywanie nowych klientów
• obsługa posprzedażowa klientów (przy wsparciu naszego Backoffice)
• realizowanie celów sprzedażowych

W zamian oferujemy:
• Wysokie zarobki uzależnione od zaangażowania i osiąganych wyników (część podstawowa + premia)
• Współpraca z największymi klientami branży
• Stabilną formę współpracy
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
• Pracę w firmie o przyjaznej atmosferze
• Niezbędne narzędzia pracy

Wymagania

znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

• znajomość języka niemieckiego lub francuskiego mile widziana

• łatwość w nawiązywaniu oraz utrzymywaniu kontaktów

• dynamizm w działaniu i silna motywacja do osiągania sukcesów

• entuzjazm oraz zaangażowanie w codziennej pracy z klientem

• bardzo dobra obsługa komputera (Microsoft Office)

• gotowość do podróży służbowych – prawo jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

Jesteśmy właścicielem i producentem docenianej na światowym rynku Linger... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta