Opis stanowiska pracy

UWAGA! Praca na terenie województwa śląskiego.

Oferujemy pracę w nowej spółce działającej w segmencie B2B.

Firma "kipi entuzjazmem" i nie znajdziesz tu miejsca na nudną pracę za biurkiem.

Do zadań na tym stanowisku należy:

  • zbudowanie i zarządzanie działem sprzedaży
  • organizacja pracy działu sprzedaży
  • uczestniczenie w sprzedaży systemów rozliczeniowych dla zakładów pracy
  • uczestniczenie w spotkaniach biznesowych i przyjęciach
  • wyjazdy służbowe

Oferujemy:

  • atrakcyjną pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • szkolenia i wsparcie dla rozwoju profesjonalnego
  • możliwość realizacji własnych wizji i aktywnego udziału w tworzeniu produktów
  • umowa o pracę - zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjny system wynagrodzeń

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność zarządzania zespołem sprzedawców
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji z ludźmi
  • dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i nastawienie na realizację celów
  • czynne prawojazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma istnieje na rynku od 1990 roku. Główny obszar działalności to dora... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 25 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca