Key Account Manager

Perfect Consulting

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Twoje główne zadanie opierać się będzie na pozyskiwaniu nowych, kluczowych klientów dla firmy oraz utrzymywanie z nimi długotrwałych relacji

Istotne w tym działaniu będzie

  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych
  • Monitorowanie rynku konkurencji
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach handlowych z klientami firmy, negocjacje oraz sprzedaż Produktów/rozwiązań
  • Planowanie, projektowanie i nadzór nad procesem logistycznym w obsłudze strategicznych klientów
  • Negocjowanie i przygotowywanie umów z klientami
  • Kreowanie wizerunku firmy i polityki sprzedaży
  • Współpraca z wszystkimi działami firmy

Wymagania

Profil Kandydata – jeśli spełniasz poniższe wymagania, na pewno odnajdziesz się w naszym zespole

  • Jesteś ambitny i kreatywny
  • Potrafisz nawiązywać i utrzymywać kontakty biznesowe
  • Potrafisz myśleć analitycznie
  • Jesteś otwarty na zmiany, chętny do podejmowania nowych wyzwań
  • Jesteś samodzielny i dobrze zorganizowany

Ponadto

  • Posiadasz co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Posiadasz wykształcenie wyższe (kierunki techniczne mile wdziane)
  • Bez problemu komunikujesz się w języku angielski (poziom C1)
  • Posiadasz umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Znajomość branży smart home będzie dodatkowym atutem
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
umowa o pracę, stabilne warunki zatrudnienia, benefity pozapłacowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management