Key Account Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta będącego instytucją finansową o międzynarodowym zasięgu, w ramach rozwoju struktur poszukujemy kandydatów na stanowisko Key Account Managera. Wybrany Kandydat  powinien posiadać silne umiejętności interpersonalne oraz sukcesy w sprzedaży B2B. Miejsce pracy to Warszawa, ale mile widziani Kandydaci z całej Polski – możliwość pracy zdalnej.

Key Account ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów w obszarze B2B;
  • Rozwój sprzedaży zgodnie z założonymi celami budżetowymi;
  • Opieka nad obsługiwanym portfelem Klientów;
  • Organizowanie i rozwój działalności marketingowej i sprzedaży w obrębie przydzielonego terenu i zakresu działania;
  • Planowanie działań sprzedażowych, współtworzenie i realizacja budżetu sprzedaży i promocji usług;
  • Badanie satysfakcji Klienta oraz działania na rzecz zwiększenia poziomu satysfakcji Klienta;
  • Identyfikowanie  potrzeb produktowych Klientów;
  • Monitorowanie działań konkurencji w przydzielonym obszarze.

Wymagania:

  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu Klientów Biznesowych w branży finansowej (preferowane: windykacja, ubezpieczenia należności);
  • Udokumentowane sukcesy w sprzedaży;
  • Umiejętności negocjacyjne;
  • Gotowość do podróży służbowych;
  • Zorientowanie na cel;
  • Samodzielność, proaktywność, dobra organizacja pracy własnej;
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Min. dobra znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjny system premiowy;
  • Narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji;
  • Benefity pozapłacowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.