Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało:

  • zapewnienie odpowiedniego rozwoju relacji z dotychczasowymi oraz pozyskanie  nowych Klientów do współpracy.
  • umiejętność skutecznej analizy potrzeb klientów i doboru właściwych rozwiązań z naszego portfolio
  • zdolność docierania do osób na każdym szczeblu organizacji oraz budowania relacji biznesowych
  • bieżąca współpraca z zespołem realizacyjnym
  • samodzielne wytyczanie oraz realizacja nowych szans sprzedażowych
  • czynny udział w procesie sprzedażowym oraz nadzór nad realizacją kontraktów  handlowych
  • umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji i spotkań biznesowych
  • promowanie pozytywnego i profesjonalnego wizerunku firmy wśród Klientów i współpracowników również podczas targów i konferencji

Wymagania

Wymagania:
• co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku Key Account Managera lub podobnym
• wykształcenie wyższe
• doświadczenie w sprzedaży rozwiązań software’owych i/lub usług IT, telekomunikacyjnych mile widziane
• ogólna znajomość rozwiązań informatycznych i telekomunikacyjnych
• aktywne relacje z kadrą zarządzającą pośród swojej sieci kontaktów
• udokumentowane sukcesy w sprzedaży
• umiejętność prezentowania produktów informatycznych
• doświadczenie w prowadzeniu działań sprzedażowych, rozmów handlowych, negocjacji, tworzeniu ofert i kalkulacji cenowych
• samodzielne planowanie działań sprzedażowych w odpowiednim horyzoncie (pipeline)
• znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
• doskonałe zdolności interpersonalne i komunikacyjne
• samodzielność, wytrwałość i nastawienie na efekty

Prezentacja firmy

Materna Communications ( właściciel marki mProfi pl ) jest firmą ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż