Opis stanowiska pracy

Sprzedaż produktów AGD i RTV w sieciach handlowych na terenie RP.
Stałe monitorowanie i prowadzenie rozmów handlowych z centralami sieci handlowych.
Przygotowywanie ofert i realizacja celów sprzedażowych.

Wymagania

Bardzo dobra znajomość współpracy z sieciami handlowymi.
Doświadczenie w prowadzeniu rozmów i negocjacji na poziomie central sieci handlowych.
Znajomość branży AGD i RTV.
Praktyka w przygotowaniu strategii sprzedażowej.
Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy.

Prezentacja firmy

Firma wprowadzająca na rynek polski artykuły z branży: drobne AGD... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Wynagrodzenie negocjowane indywidualnie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management