Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży opakowań, poszukujemy osoby na stanowisko:

key account manager

Nr ref.: 42298
Praca stała
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:
  • obsługa i pozyskiwanie nowych klientów w Polsce, a następnie w innych krajach Europy Wschodniej i Środkowej
  • współpraca z firmami produkcyjnymi z branży przemysłu spożywczego jak i technicznego
  • realizacja wyznaczonych celów biznesowych
  • identyfikacja nowych potencjałów rynkowych i budowanie długofalowych relacji biznesowych z nowymi klientami
  • opracowywanie wspólnie z klientami i działem projektowania właściwych dla klienta rozwiązań opakowaniowych i koordynacja procesu sprzedaży
  • odpowiedzialność za obroty i wyniki z istniejącymi klientami
  • zarządzanie strategią sprzedaży na podległym terenie

Oczekiwania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w zarządzaniu sprzedażą w branży: opakowania/przemysł spożywczy/branża techniczna
  • doświadczenie w samodzielnym pozyskiwaniu nowych, kluczowych odbiorców jak i budowaniu długofalowych relacji biznesowych
  • umiejętności analityczne w zarządzaniu sprzedażą, oceny potencjału rynku
  • doświadczenie w zarządzaniu procesem sprzedaży, współpracy z działem technologicznym i produkcją
  • doświadczenie w sprzedaży produktów, które są projektowane na potrzeby klientów
  • bardzo dobra znajomość j.angielskiego

Oferta:
  • praca w międzynarodowej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku w produkcji opakowań
  • samodzielne i decyzyjne stanowisko w obszarze sprzedaży
  • możliwość rozwoju struktur jak i zarządzania strategią sprzedaży
  • umowa o pracę i pakiet premiowy
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)