Opis stanowiska pracy

- Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z kluczowymi oraz potencjalnymi klientami firmy
- Obsługa bieżących oraz pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
- Rozpoznawanie i definiowanie potrzeb Klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań
- Rozwijanie projektów dla obecnych Klientów
- Przygotowywanie ofert dla Klientów i negocjacje handlowe
- Odpowiedzialność za realizację podpisanych kontraktów
- Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu energetycznego oraz działań konkurencji i wyników własnej usługi

Wymagania

- Minimum 2 – letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy (preferowana branża energetyczna) – warunek konieczny
- Wykształcenie wyższe
- Bardzo dobra znajomość zagadnień i aktualnych trendów w branży energetycznej
- Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
- Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
- Zdolności analityczne
- Determinacja w dążeniu do osiągania celu
- Samodzielność oraz dobra organizacja pracy
- Gotowość do podróży służbowych
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie + prowizja uzależniona od osiąganych efektów
- Możliwość rozwoju, poszerzania wiedzy i zdobywania dodatkowych umiejętności związana z wdrażaniem nowych technologii
- Udział w międzynarodowych projektach
- Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych (samochód, laptop, telefon)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Prezentacja firmy

Od 2008 roku zajmujemy się doradztwem energetycznym i gazowym. Zarządzam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Kadra zarządzająca