Opis stanowiska pracy

Miasteczko Multimedialne Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Sączu poszukuje kandydatów na stanowisko:

Key Account Manager

Nr. Ref.MMC/KAM/1

Miejsce pracy: Polska

Jesteś gotów:

  • Sprzedawać usługi w branżach produkcji gier, produkcji filmowej, oraz szeroko rozumianej branży IT
  • Organizować spotkania z kluczowymi klientami
  • Kreować markę i aktywnie uczestniczyć w pracach działu marketingu
  • Współpracować z działami wewnętrznymi
  • Organizować i brać czynny udział w targach i eventach z klientami

Gwarantujemy Ci:

  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Szeroki zakres wsparcia w okresie adaptacji na nowym stanowisku
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyka, bądź kierunki związane z multimediami).
  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży usług multimedialnych, bądź IT
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne
  • Umiejętność szybkiej analizy danych
  • Zapał do pracy i wytrwałość
  • Optymizm i wiarę w siebie
  • Prawo Jazdy kat B

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV do dnia 19.02.2016r.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833)".

Prezentacja firmy

MMC Brainville to prestiżowy i nowoczesny obiekt biurowo-laboratoryjny, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management