Opis stanowiska pracy

3DKreator zajmuje się produkcją i sprzedażą nowoczesnych drukarek 3D w technologii FFF.

Flagowy produkt drukarka 3D Kreator Motion to zdobywca wielu nagród branżowych w tym najnowszej Top Design Award 2016 w kategorii Przemysł.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy obecnie do naszego zespołu osobę na stanowisko: Key Account Manager.

Branża druku 3D daje niesamowite możliwości rozwoju zawodowego, tym samym nasza firma zapewnia realne szanse Twojego rozwoju w strukturach naszej firmy. Spółka 3DKreator połączyła ze sobą doświadczenie i młodość, dlatego poszukujemy osoby komunikatywnej, ambitnej i nastawionej na sukces w branży druku 3D. Dołącz do nas i poszerz swoje umiejętności zawodowe w nowoczesnej branży druku 3D.

Osoba na stanowisku Key Account Manager będzie odpowiedzialna za:

  • prowadzenie rozmów biznesowych z potencjalnymi Klientami
  • pozyskiwanie nowych Klientów i utrzymywanie efektywnej współpracy z obecnymi i nowymi Klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych na bazie rozmów i spotkań z Klientami
  • prowadzenie prezentacji oraz negocjacji biznesowych
  • aktywny udział w prowadzeniu procesu sprzedaży
  • reprezentowanie firmy na targach i eventach w kraju i za granicą
  • kontrolę nad finalizacją realizowanych umów z Klientami Biznesowymi
  • raportowanie wyników swojej pracy oraz działań konkurencji

Szukamy osoby:

  • z minimum 2-letnim doświadczeniem w kontaktach z Klientami Biznesowymi
  • znającej techniki sprzedaży i negocjacji
  • zorientowanej na osiąganie celów
  • skupionej i zaangażowanej na wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejącej sporządzać oferty sprzedażowe
  • posługującej się biegle językiem angielskim w mowie i piśmie na poziomie minimum C1
  • zdyscyplinowanej i ambitnej
  • gotowej do zdobywania rynku druku 3D w ramach firmy

Oferujemy:

  • motywujący system finansowy (podstawa + premie)
  • odpowiednie narzędzia do wykonywania zadań
  • wdrożenie konieczne do podjęcia współpracy w tym szkolenie wprowadzające z druku 3D i drukarki 3D
  • cykliczny pakiet szkoleń z druku3D i drukarki 3D
  • możliwość zyskania unikatowej wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii- drukowania 3D
  • szansę zdobywania wiedzy i poszerzania horyzontów w zespole doświadczonych ekspertów
  • realny wpływ na rozwój i kształtowanie rynku druku 3D
  • współpracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • uczestnictwo w wyjazdach krajowych i zagranicznych
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV z dopiskiem

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)”.

Prezentacja firmy

3DKreator sp. z o.o. to powstała w 2014 r. polska firma, która za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca IT - Sprzedaż, Praca Obsługa klienta