Opis stanowiska pracy

Firma MyNetwork Polska Sp. z o.o. lider krajowy na rynku e-learning, oferujący swoje usługi od 2002 roku. Dostarczamy innowacyjne, efektywne rozwiązania e-learning, wspomagając naszymi produktami know-how największe polskie oraz zagraniczne firmy i organizacje. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Key Account Manager

Miejsce pracy: Kraków

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będą:

  • Sprzedaż i doradztwo kompleksowych usług i rozwiązań IT w tym szkoleń oraz technologii e-learning;
  • Pozyskiwanie i rozwijanie relacji biznesowych wśród firm i instytucji;
  • Przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych;
  • Stałe podnoszenie poziomu wiedzy, w ramach rozwiązań i technologii oferowanych przez firmę.

Wymagania:

  • Poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży usług B2B,
  • Znajomość branży i rynku IT/Software House/HR;
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem;
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i negocjacyjne;
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i profesjonalizm w działaniu;
  • Kreatywność oraz determinacja w osiąganiu założonych celów;
  • Prawo jazdy;
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w sprzedaży oprogramowania wspierającego prace dużych organizacji (typu HRM, ERP, CRM)

Oferujemy:

  • Odpowiedzialne, samodzielne stanowisko;
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników;
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Doskonałą atmosferę pracy.

Prosimy o dołączenie oświadczenia następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez MyNetwork Polska sp. z o.o.. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Prezentacja firmy

Jesteśmy liderem krajowego rynku e-learning. Oferujemy swoje usłu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Call Center / Telemarketing, Praca IT - Sprzedaż