Opis stanowiska pracy

MyNetwork Polska Sp. z o.o. - lider krajowego rynku e-learning.

Od 2002 roku doradzamy i wdrażamy innowacyjne i efektywne rozwiązania e-learning, skutecznie zwiększając przewagę konkurencyjną naszych Klientów, którymi są największe polskie i międzynarodowe firmy z branży finansowej, farmaceutycznej, motoryzacyjnej i telekomunikacyjnej. Od początku naszej działalności notujemy dynamiczny wzrost (przychodów, kadry), który zawdzięczamy przede wszystkim zaufaniu jakim obdarzają nas Klienci oraz skutecznemu działaniu na rynku - oferowaniu funkcjonalnych i atrakcyjnych rozwiązań w dziedzinie e-edukacji.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Key Account Manager

Zakres obowiązków

  • Sprzedaż i doradztwo w zakresie szkoleń oraz technologii e-learning
  • Pozyskiwanie i rozwijanie relacji biznesowych wśród firm i instytucji
  • Przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych
  • Stałe podnoszenie poziomu wiedzy, w ramach rozwiązań i technologii oferowanych przez firmę

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży usług B2B
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i profesjonalizm w działaniu
  • Kreatywność oraz determinacja w osiąganiu założonych celów
  • Prawo jazdy
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Szkolenia wdrażające/podnoszące kwalifikacje
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z premiami uzależnionymi od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kafeteryjny system benefitów
  • Poniedziałkowe śniadania
  • Przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MyNetwork Polska sp. z o.o. w Krakowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.“

Prezentacja firmy

Jesteśmy liderem krajowego rynku e-learning. Oferujemy swoje usłu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Call Center / Telemarketing