Key Account Manager

Personia

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są rekrutacje prowadzone dla naszych Klientów z różnych branż. Specjalizujemy się w procesach rekrutacyjnych, prowadzonych także w formie Direct & Executive Search. Ponadto szkolimy w zakresie profesjonalnej obsługi Klienta, technik sprzedaży, rozwoju kompetencji menedżerskich i osobistych.

Obecnie dla naszego Klienta, renomowanej szkoły językowej, świadczącej usługi edukacyjno-szkoleniowe, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr ref.: 6/2017

Cel stanowiska: rozwój sprzedaży usług firmy w sektorze b2b.

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż usług szkoleniowych do Klienta biznesowego na terenie woj. Pomorskiego,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów korporacyjnych,
  • Budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi Klientami,
  • Spotkania z Klientami w terenie, przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji,
  • Opracowywanie działań promocyjnych, organizacja i udział w eventach,
  • Współpraca z Dyrektorem Oddziału,
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych oraz konkurencji.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość uczestnictwa w zajęciach z j. angielskiego,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na wskazany adres, podając w tytule maila nazwę stanowiska i nr ref. Zastrzegamy sobie prawo do przedstawienia również innej oferty niż w ogłoszeniu, a Państwa dane osobowe w celach wyłącznie rekrutacyjnych mogą być przedstawiane pracodawcom.

Wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie,
  • Doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług do firm),
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (swobodna komunikacja),
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Proaktywność, przedsiębiorczość, kreatywność,
  • Nastawienie na realizację celów.

Prezentacja firmy

Personia jest firmą doradczo-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Kadra zarządzająca