Opis stanowiska pracy

Do zadań zatrudnionej osoby będzie należało:

- przygotowanie projektów, wizualizacji i materiałów do druku
- kreacja koncepcji graficznych
- projektowanie ulotek, katalogów, plakatów, banerów
- tworzenie grafik na potrzeby działu handlowego
- pomoc w obróbce prezentacji handlowych
- przygotowanie graficznej strony materiałów szkoleniowych
- przygotowanie layout-ów ofert dla Klientów obsługiwanych przez Zarząd
- przygotowanie infografik na potrzeby współpracy z Klientami firmy
- przygotowanie certyfikatów i materiałów szkoleniowych
- obróbka zdjęć i filmów oraz ich zamieszczanie w social mediach
- współpraca z dostawcami (drukarnie, producenci gadżetów itp)
- współpraca z mediami
- obróbka graficzna artykułów i tekstów dla agencji PR

Wymagania:

- wykształcenie w obszarze grafiki, obróbki filmowej lub ukończone studia ASP
- praktyczna znajomość MS Word, Excel, Power Point, Pakietu Adobe CS, Corel Draw,
Adobe Photoshop, InDesign, Vegas Movie Studio
- doświadczenie zawodowe w obszarze grafiki - min 1 rok (mogą być staże i praktyki)
- wysokie poczucie estetyki i dbałość o detal
- terminowości wykonywania zadań
- inicjatywy i samodzielności

Dodatkowym atutem będzie:

- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- dostępne portfolio kandydata
- prawo jazdy kat B

Oferujemy:

- pracę w młodym dynamicznym zespole
- dużą przestrzeń do kreacji
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie
- możliwość rozwoju osobistego i rozwijania własnych kompetencji
- miłą atmosferę w gronie zaangażowanych ludzi
- program adaptacyjny (szkolenia wstępne, coachingi, staże w innych działach firmy)
- premię uzależnioną od zaangażowania i wyników pracy
- pracę w nowoczesnym, komfortowym biurze
- rozwijanie kompetencji poprzez bliski kontakt z zarządem firmy
- możliwość uczestniczenia w wewnętrznych programach rozwojowych (szkolenia i konferencje)

Prezentacja firmy

Brainstorm Group Sp z o.o. to lider na polskim rynku usług szkoleniowych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media