Key Account Manager

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1183339

Twoja następna firma

Obecnie dla swojego klienta - firmy, która projektuje i produkuje wysokiej jakości przekaźniki ochronne używane w aplikacjach wytwarzania i dystrybucji energii (wind turbines) poszukuję osoby na stanowisko Key Account Manager.

Kluczowe obowiązki:

- Wspieranie strategicznego rozwoju i pozyskiwania międzynarodowych kluczowych klientów i dystrybutorów w regionie EMEA

- Pozyskiwanie nowych klientów i prowadzenie negocjacji sprzedażowych

- Planowanie sprzedaży na podstawie prognoz, a także monitorowanie rozwoju obrotów i sprzedaży oraz opracowywanie środków naprawczych

- Kontakt z klientem w celu rozwiązywania problemów technicznych, handlowych i logistycznych

- Utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami firmy

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

- Doświadczenie sprzedażowe

- Wiedza techniczna z obszaru elektryki

- Język angielski na poziomie biznesowym

- Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów i rozwoju biznesu w regionie EMEA

- Kominikatywność

- Umiejętność budowania relacji

- Komunikatywność

- Proaktywność, samodzielność w działaniu

- Doświadczenie w pracy z systemami Microsoft 365 i CRM

Co zyskujesz?

- Praca w międzynarodowym zespole zajmującym się wytwarzaniem i dystrybucją energii elektrycznej oraz odnawialnymi źródłami energii

- Dynamiczne środowisko w rozwijającej się firmie z dużym potencjałem rozwoju osobistego i zawodowego

- Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń

- Stała umowa o pracę w dobrze rozwijającej się firmie

- Możliwość pracy w systemie hybrydowym

- Swoboda działania

- Pakiet benefitów

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland